Παρασκευή, 20 Σεπτεμβρίου 2019 10:11

Πρόγραμμα Α΄κατηγορίας ΕΠΣΚ

Α' Κατηγορία 2019-2020
 
1η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/9/1916:30 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου - : - Πέλοπας Κιάτου
28/9/1916:30 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - ΠΑΣ Κόρινθος
28/9/1916:30 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Πανκαμαριακός
28/9/1916:30 Θώδειο ΑΟ Λουτράκι - : - Ισθμιακός
28/9/1916:30 Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - ΣΦΛ Ολυμπιακός
28/9/1916:30 Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
28/9/1916:30 Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Παννεμεατικός
28/9/1916:30 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - Ελλάς Βέλου
 
2η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/1916:30 Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - Τενεάτης Αθικίων
5/10/1916:30 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
5/10/1916:30 Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός - : - Αστέρας Δερβενίου
5/10/1916:30 ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
5/10/1916:30 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Παννεμεατικός
5/10/1916:30 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - ΑΟ Λουτράκι
5/10/1916:30 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
5/10/1916:30 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - ΑΟ Zευγολατιού
 
3η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/1916:00 Νεμέας Παννεμεατικός - : - Πέλοπας Κιάτου
12/10/1916:00 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
12/10/1916:00 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Ισθμιακός
12/10/1916:00 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου - : - Θύελλα Πετρίου
12/10/1916:00 Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
12/10/1916:00 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - ΣΦΛ Ολυμπιακός
12/10/1916:00 Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - Ελλάς Βέλου
12/10/1916:00 Θώδειο ΑΟ Λουτράκι - : - ΠΑΣ Κόρινθος
 
4η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/1916:00 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου - : - Τενεάτης Αθικίων
19/10/1916:00 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - Ισθμιακός
19/10/1916:00 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - Πανκαμαριακός
19/10/1916:00 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
19/10/1916:00 Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός - : - Παννεμεατικός
19/10/1916:00 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - ΑΟ Λουτράκι
19/10/1916:00 Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
19/10/1916:00 ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - ΑΟ Zευγολατιού
 
5η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/10/1916:00 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Αστέρας Δερβενίου
26/10/1916:00 Θώδειο ΑΟ Λουτράκι - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
26/10/1916:00 Νεμέας Παννεμεατικός - : - Θύελλα Πετρίου
26/10/1916:00 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
26/10/1916:00 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - ΣΦΛ Ολυμπιακός
26/10/1916:00 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
26/10/1916:00 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - ΠΑΣ Κόρινθος
26/10/1916:00 Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Ελλάς Βέλου
 
6η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/1915:00 Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - Ισθμιακός
2/11/1915:00 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Τενεάτης Αθικίων
2/11/1915:00 Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
2/11/1915:00 ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - Πέλοπας Κιάτου
2/11/1915:00 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Πανκαμαριακός
2/11/1915:00 Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - ΑΟ Λουτράκι
2/11/1915:00 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου - : - Παννεμεατικός
2/11/1915:00 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - ΑΟ Zευγολατιού
 
7η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/1915:00 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - Αστέρας Δερβενίου
9/11/1915:00 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
9/11/1915:00 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - Θύελλα Πετρίου
9/11/1915:00 Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
9/11/1915:00 Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός - : - ΠΑΣ Κόρινθος
9/11/1915:00 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - ΑΟ Λουτράκι
9/11/1915:00 Νεμέας Παννεμεατικός - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
9/11/1915:00 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - Ελλάς Βέλου
 
8η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/11/1915:00 Νεμέας Παννεμεατικός - : - Τενεάτης Αθικίων
16/11/1915:00 Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - ΠΑΣ Κόρινθος
16/11/1915:00 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Πέλοπας Κιάτου
16/11/1915:00 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Ισθμιακός
16/11/1915:00 Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - Πανκαμαριακός
16/11/1915:00 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
16/11/1915:00 Θώδειο ΑΟ Λουτράκι - : - ΑΟ Zευγολατιού
16/11/1915:00 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - ΣΦΛ Ολυμπιακός
 
9η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/1915:00 ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - Αστέρας Δερβενίου
23/11/1915:00 Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
23/11/1915:00 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Θύελλα Πετρίου
23/11/1915:00 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
23/11/1915:00 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - Παννεμεατικός
23/11/1915:00 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - ΑΟ Λουτράκι
23/11/1915:00 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
23/11/1915:00 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - ΑΟ Zευγολατιού
 
10η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/11/1915:00 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου - : - Ελλάς Βέλου
30/11/1915:00 Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - ΣΦΛ Ολυμπιακός
30/11/1915:00 Θώδειο ΑΟ Λουτράκι - : - Πέλοπας Κιάτου
30/11/1915:00 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - ΠΑΣ Κόρινθος
30/11/1915:00 Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Πανκαμαριακός
30/11/1915:00 Νεμέας Παννεμεατικός - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
30/11/1915:00 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Θύελλα Πετρίου
30/11/1915:00 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - Τενεάτης Αθικίων
 
11η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/1915:00 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - Ισθμιακός
7/12/1915:00 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Αστέρας Δερβενίου
7/12/1915:00 Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
7/12/1915:00 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - Πανκαμαριακός
7/12/1915:00 Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός - : - ΑΟ Λουτράκι
7/12/1915:00 ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - Παννεμεατικός
7/12/1915:00 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - ΑΟ Zευγολατιού
7/12/1915:00 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
 
12η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/12/1915:00 Νεμέας Παννεμεατικός - : - Ελλάς Βέλου
14/12/1915:00 Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - ΣΦΛ Ολυμπιακός
14/12/1915:00 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Πέλοπας Κιάτου
14/12/1915:00 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - ΠΑΣ Κόρινθος
14/12/1915:00 Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - Αστέρας Δερβενίου
14/12/1915:00 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
14/12/1915:00 ΘΩΔΕΙΟ ΑΟ Λουτράκι - : - Θύελλα Πετρίου
14/12/1915:00 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - Τενεάτης Αθικίων
 
13η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/12/1915:00 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - Πέλοπας Κιάτου
21/12/1915:00 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Ισθμιακός
21/12/1915:00 Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός - : - Πανκαμαριακός
21/12/1915:00 ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
21/12/1915:00 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Παννεμεατικός
21/12/1915:00 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου - : - ΑΟ Λουτράκι
21/12/1915:00 Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
21/12/1915:00 Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - ΑΟ Zευγολατιού
 
14η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/1/2015:00 Θώδειο ΑΟ Λουτράκι - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
4/1/2015:00 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - Ελλάς Βέλου
4/1/2015:00 Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Αστέρας Δερβενίου
4/1/2015:00 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
4/1/2015:00 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Θύελλα Πετρίου
4/1/2015:00 Νεμέας Παννεμεατικός - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
4/1/2015:00 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - ΣΦΛ Ολυμπιακός
4/1/2015:00 ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - Τενεάτης Αθικίων
 
15η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/1/2015:00 Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - Πέλοπας Κιάτου
11/1/2015:00 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - ΠΑΣ Κόρινθος
11/1/2015:00 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου - : - Πανκαμαριακός
11/1/2015:00 Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - Ισθμιακός
11/1/2015:00 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - ΣΦΛ Ολυμπιακός
11/1/2015:00 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
11/1/2015:00 Θώδειο ΑΟ Λουτράκι - : - Παννεμεατικός
11/1/2015:00 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - ΑΟ Zευγολατιού
Πέμπτη, 29 Αυγούστου 2019 17:32

Αθλητές

Ονοματεπώνυμο: Ταμπάκου Βασίλειος του Έντουαρτ

Θέση: Τερματοφύλακας 

Ηλικία: 27

Ονοματεπώνυμο: Οικονόμου Αντρέας του Αθανασίου

Θέση:  Τερματοφύλακας

Ηλικία:  23

Ονοματεπώνυμο: Λέκκας Βασίλειος του Ευαγγέλου

Θέση: Τερματοφύλακας

Ηλικία:17

Ονοματεπώνυμο: Κακούρος Κωνσταντίνος του Χρήστου

Θέση: Τερματοφύλακας

Ηλικία: 17

Ονοματεπώνυμο: Μπαλάφας Παναγιώτης του Βασιλείου

Θέση: Αμυντικός

Ηλικία: 34

Ονοματεπώνυμο: Χιούσι Χρήστος του Τζουλιάνι

Θέση: Αμυντικός

Ηλικία: 17

  

Ονοματεπώνυμο: Γιάννου Ιωάννης του Γεωργίου

Θέση: Αμυντικός

Ηλικία: 24 

 

 

Ονοματεπώνυμο: Μπαστούνης Αθανάσιος  του Παναγιώτη

Θέση: Αμυντικός

Ηλικία: 17

 

Ονοματεπώνυμο: Μαζιώτης Αναστάσιος του Νικολάου

Θέση: Αμυντικός

Ηλικία: 26

 

Ονοματεπώνυμο: Οικονόμου Γεώργιος του Φώτιου

Θέση: Αμυντικός

Ηλικία: 24

Ονοματεπώνυμο: Δεληστάθης Αναστάσιος του Κωνσταντίνου

Θέση: Αμυντικός

Ηλικία:  17

Ονοματεπώνυμο: Κακούρος Σεραφείμ του Χρήστου

Θέση: Αμυντικός

Ηλικία: 26

Ονοματεπώνυμο: Παπαϊωάννου Σωτήριος του Γεωργίου

Θέση: Αμυντικός

Ηλικία: 20

Ονοματεπώνυμο: Οικονόμου Επαμεινώνδας του Φώτιου

Θέση: Αμυντικός

Ηλικία:  26

Ονοματεπώνυμο: Μαρινός Γεώργιος του Αναστασίου

Θέση:  Αμυντικός

Ηλικία: 36

Ονοματεπώνυμο: Κακανάκος Χρήστος του Βασιλείου

Θέση: Μέσος

Ηλικία:  15

Ονοματεπώνυμο: Στέφης Παναγιώτης του Λεωνίδα

Θέση: Μέσος

Ηλικία:  23

Ονοματεπώνυμο: Τζαναβάρας Γεώργιος του Παναγιώτη

Θέση: Μέσος

Ηλικία: 16

Ονοματεπώνυμο: Αλεξανδρόπουλος Κωνσταντίνος του Χρήστου

Θέση: Μέσος

Ηλικία:  16

Ονοματεπώνυμο: Δήμας Νικόλαος του Παναγιώτη

Θέση: Μέσος

Ηλικία: 26

Ονοματεπώνυμο: Κιούσης  Μιχαήλ του Αθανασίου

Θέση: Μέσος

Ηλικία: 21

 

Ονοματεπώνυμο: Ολαράσου Αλέξανδρος του Νικολάε

Θέση: Μέσος

Ηλικία: 25

 

Ονοματεπώνυμο: Λέκκας Νικόλαος  του Ευαγγέλου

Θέση: Μέσος

Ηλικία: 15

Ονοματεπώνυμο: Οικονόμου Νικόλαος του Γεωργίου

Θέση: Μέσος

Ηλικία: 17

Ονοματεπώνυμο: Σεννής Αναστάσιος του Μαρίνου

Θέση: Μέσος

Ηλικία: 26

 

Ονοματεπώνυμο: Σινάνι Μάριος  του Νικολάου

Θέση: Μέσος

Ηλικία: 19

Ονοματεπώνυμο: Οικονόμου Παύλος του Λεωνίδα

Θέση: Επιθετικός

Ηλικία: 21

Ονοματεπώνυμο: Σεννής Γρηγόριος του Μαρίνου

Θέση: Επιθετικός

Ηλικία: 29

Ονοματεπώνυμο: Κόλλιας Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ

Θέση: Επιθετικός

Ηλικία:  18

Ονοματεπώνυμο: Τζαναβάρας Κωνσταντίνος του Ιωάννη

Θέση:  Επιθετικός

Ηλικία: 27

 

Ονοματεπώνυμο: Τζαναβάρας  Επαμεινώνδας του Ιωάννη

Θέση: Επιθετικός

Ηλικία: 32

 

 

Ονοματεπώνυμο: Κατσίκας Χρήστος του Δημητρίου

       Θέση:  Επιθετικός

       Ηλικία: 33

 

 

Ονοματεπώνυμο: Λέκκας  Ευστάθιος  του Αθανασίου

      Θέση: Επιθετικός

      Ηλικία: 22

 

Ονοματεπώνυμο:

Θέση:

Ηλικία:

Ονοματεπώνυμο:

Θέση:

Ηλικία:

Ονοματεπώνυμο:

Θέση:

Ηλικία:

 

Κυριακή, 25 Αυγούστου 2019 12:06

"ΑΠΣ Ο ΤΕΝΕΑΤΗΣ ΑΘΙΚΙΩΝ"

Ο "ΑΠΣ Ο ΤΕΝΕΑΤΗΣ ΑΘΙΚΙΩΝ" είναι Ελληνικός αθλητικός και ποδοσφαιρικός σύλλογος . Ιδρύθηκε το 1930 και εδρεύει στο χωριό Αθίκια του Νομού Κορινθίας. Έμβλημα του είναι η κεφαλή αρχαίας ελληνικής μορφής . Χρώματα του το μπλε και το άσπρο. Έδρα του είναι το Δημοτικό γήπεδο Αθικίων. Η ανδρική του ομάδα αγωνίζεται στην Α΄ κατηγορία Κορινθίας . Ένα εκ των τμημάτων της ακαδημίας του λαμβάνει μέρος στα πρωταθλήματα υποδομής της οικείας Ενώσεως . Το σύνολο των αθλητών του ( ανδρών και παίδων) κυμαίνεται κατ΄έτος στα ογδόντα άτομα. Ο Σύλλογος καλλιεργεί με υπευθυνότητα το άθλημα του ποδοσφαίρου και παράλληλα αναπτύσσει μια αξιόλογη πολιτιστική και κοινωνική δράση.

Κυριακή, 25 Αυγούστου 2019 11:29

Διοίκηση

Ονοματεπώνυμο: Οικονόμου Σωτήριος του Επαμεινώνδα

Αξίωμα: Πρόεδρος

Ονοματεπώνυμο: Οικονόμου Δημήτριος του Γεωργίου

Αξίωμα: Αντιπρόεδρος

Ονοματεπώνυμο: Λέκκας Ζαχαρίας  του Αθανασίου

Αξίωμα: Γενικός Γραμματέας 

Ονοματεπώνυμο: Κόλλιας Ιωάννης του Σωτηρίου

Αξίωμα: Ταμίας

Ονοματεπώνυμο: Σακελλαρίου Κωνσταντίνος του

Αξίωμα:  Ειδικός Γραμματέας

Ονοματεπώνυμο: Δημάκος Κωνσταντίνος του Γεωργίου

Αξίωμα: Α΄ Γενικός Αρχηγός

Ονοματεπώνυμο: Δημάκος Χρήστος του Γεωργίου

Αξίωμα:

Ονοματεπώνυμο: Δημάκος  Γεώργιος του Παναγιώτη

Αξίωμα: Α΄ Έφορος Υλικού

Ονοματεπώνυμο: Κόλλιας Θεοφάνης του Βασιλείου

Αξίωμα:Β΄ Έφορος Υλικού

Ονοματεπώνυμο: Καραγιάννης Δημήτριος του Γεωργίου

Αξίωμα: Υπεύθυνος  Ακαδημιών

Ονοματεπώνυμο: Μαρία Ρεκλείτη του Αναστασίου

Αξίωμα: Υπεύθυνη Ακαδημίας

 

Παρασκευή, 23 Αυγούστου 2019 16:53

Τελικός 1985

ΤΟΠΟΘΕΣΙΑ

ΚΡΥΦΟ ΠΕΔΙΟ

ΤΑΧ. ΚΩΔΙΚΑΣ

ΚΡΥΦΟ ΠΕΔΙΟ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

ΚΡΥΦΟ ΠΕΔΙΟ

FAX

ΚΡΥΦΟ ΠΕΔΙΟ

e-mail

ΚΡΥΦΟ ΠΕΔΙΟ

Website

ΚΡΥΦΟ ΠΕΔΙΟ

 

Παρασκευή, 23 Αυγούστου 2019 15:50

Ποτήρης Δημήτριος

 

Προπονητής του Τενεάτη είναι ο Ποτήρης Δημήτριος του Σπύρου. Παλιός παίκτης του Συλλόγου ο οποίος αγωνίστηκε σε όλα τα τμήματα (ακαδημίες και ανδρική ομάδα). Από την περίοδο 2016-17 ασχολήθηκε με την προπονητική (ΑΠΣ Αγιάννης Γ΄κατηγορία). Την επόμενη χρονιά (2017-18) διετέλεσε προπονητής στον Αστέρα Κορίνθου (Β΄κατηγορία) και από το καλοκαίρι του 2018 ανέλαβε τον Τενεάτη.

Σελίδα 5 από 5
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok