Παρασκευή, 25 Οκτωβρίου 2019 14:34

ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ - ΤΕΝΕΑΤΗΣ 2-1

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
Την ήττα με σκόρ 2-1 γνώρισε η ομάδα μας στο γήπεδο του Γαλατακιου για το θεσμο του κυπελλου από τον τοπικό Σαρωνικο.Η ομάδα μας προηγήθηκε με τον Οικονομου Παύλο αλλά στα μέσα του 1ου ημιχρόνου οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν με τον Μπουζα.Λίγα λεπτά μετά την έναρξη του 2ου ημιχρόνου η ομάδα μας έμεινε με 10 παίκτες λόγω της αποβολής του Θανάση Μπαστουνη με 2η κίτρινη κάρτα για φαουλ λιγο κάτω απ τη σέντρα...το φάουλ εκτέλεσε ο Ζιμπολας με τη μπάλα να καταλήγει στα δίχτυα μετά απο ασυνεννοησία στην άμυνα της ομάδας μας.Στα μέσα του 2ου ημιχρόνου οι γηπεδούχοι έμειναν κι αυτοί με 10 παίκτες λόγω αποβολής του Ρομαριο ενώ ολοκλήρωσαν τον αγώνα με 9 λόγω αποβολής του Μπουζα στις καθυστερήσεις...ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΑΝ:Οικονομου Ανδρεας,Οικονομου Γιωργος,Δελησταθης,Μπαστουνης,Μπαλαφας,Ολαρασου,Οικονομου Νωντας,Οικονομου Παυλος,Λεκκας Σταθης,Κολλιας,Δημας ΑΛΛΑΓΕΣ:Στεφης,κιουσης,Κατσικας,Τζαναβαρας Νωντας. Επόμενος αγώνας για την ομαδα μας το Σάββατο στο γηπεδο Αθικιων με αντίπαλο την Θύελλα Κάτω Διμηνιου.