×

Σημείωση

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/13

Παρασκευή, 20 Σεπτεμβρίου 2019 10:11

Πρόγραμμα Α΄κατηγορίας ΕΠΣΚ

Βαθμολογήστε αυτό το άρθρο
(0 ψήφοι)
Α' Κατηγορία 2019-2020
 
1η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
28/9/1916:30 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου - : - Πέλοπας Κιάτου
28/9/1916:30 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - ΠΑΣ Κόρινθος
28/9/1916:30 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Πανκαμαριακός
28/9/1916:30 Θώδειο ΑΟ Λουτράκι - : - Ισθμιακός
28/9/1916:30 Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - ΣΦΛ Ολυμπιακός
28/9/1916:30 Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
28/9/1916:30 Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Παννεμεατικός
28/9/1916:30 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - Ελλάς Βέλου
 
2η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
5/10/1916:30 Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - Τενεάτης Αθικίων
5/10/1916:30 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
5/10/1916:30 Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός - : - Αστέρας Δερβενίου
5/10/1916:30 ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
5/10/1916:30 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Παννεμεατικός
5/10/1916:30 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - ΑΟ Λουτράκι
5/10/1916:30 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
5/10/1916:30 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - ΑΟ Zευγολατιού
 
3η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
12/10/1916:00 Νεμέας Παννεμεατικός - : - Πέλοπας Κιάτου
12/10/1916:00 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
12/10/1916:00 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Ισθμιακός
12/10/1916:00 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου - : - Θύελλα Πετρίου
12/10/1916:00 Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
12/10/1916:00 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - ΣΦΛ Ολυμπιακός
12/10/1916:00 Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - Ελλάς Βέλου
12/10/1916:00 Θώδειο ΑΟ Λουτράκι - : - ΠΑΣ Κόρινθος
 
4η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
19/10/1916:00 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου - : - Τενεάτης Αθικίων
19/10/1916:00 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - Ισθμιακός
19/10/1916:00 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - Πανκαμαριακός
19/10/1916:00 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
19/10/1916:00 Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός - : - Παννεμεατικός
19/10/1916:00 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - ΑΟ Λουτράκι
19/10/1916:00 Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
19/10/1916:00 ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - ΑΟ Zευγολατιού
 
5η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
26/10/1916:00 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Αστέρας Δερβενίου
26/10/1916:00 Θώδειο ΑΟ Λουτράκι - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
26/10/1916:00 Νεμέας Παννεμεατικός - : - Θύελλα Πετρίου
26/10/1916:00 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
26/10/1916:00 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - ΣΦΛ Ολυμπιακός
26/10/1916:00 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
26/10/1916:00 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - ΠΑΣ Κόρινθος
26/10/1916:00 Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Ελλάς Βέλου
 
6η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
2/11/1915:00 Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - Ισθμιακός
2/11/1915:00 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Τενεάτης Αθικίων
2/11/1915:00 Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
2/11/1915:00 ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - Πέλοπας Κιάτου
2/11/1915:00 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Πανκαμαριακός
2/11/1915:00 Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - ΑΟ Λουτράκι
2/11/1915:00 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου - : - Παννεμεατικός
2/11/1915:00 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - ΑΟ Zευγολατιού
 
7η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
9/11/1915:00 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - Αστέρας Δερβενίου
9/11/1915:00 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
9/11/1915:00 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - Θύελλα Πετρίου
9/11/1915:00 Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
9/11/1915:00 Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός - : - ΠΑΣ Κόρινθος
9/11/1915:00 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - ΑΟ Λουτράκι
9/11/1915:00 Νεμέας Παννεμεατικός - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
9/11/1915:00 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - Ελλάς Βέλου
 
8η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
16/11/1915:00 Νεμέας Παννεμεατικός - : - Τενεάτης Αθικίων
16/11/1915:00 Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - ΠΑΣ Κόρινθος
16/11/1915:00 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Πέλοπας Κιάτου
16/11/1915:00 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Ισθμιακός
16/11/1915:00 Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - Πανκαμαριακός
16/11/1915:00 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
16/11/1915:00 Θώδειο ΑΟ Λουτράκι - : - ΑΟ Zευγολατιού
16/11/1915:00 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - ΣΦΛ Ολυμπιακός
 
9η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
23/11/1915:00 ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - Αστέρας Δερβενίου
23/11/1915:00 Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
23/11/1915:00 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Θύελλα Πετρίου
23/11/1915:00 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
23/11/1915:00 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - Παννεμεατικός
23/11/1915:00 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - ΑΟ Λουτράκι
23/11/1915:00 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
23/11/1915:00 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - ΑΟ Zευγολατιού
 
10η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
30/11/1915:00 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου - : - Ελλάς Βέλου
30/11/1915:00 Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - ΣΦΛ Ολυμπιακός
30/11/1915:00 Θώδειο ΑΟ Λουτράκι - : - Πέλοπας Κιάτου
30/11/1915:00 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - ΠΑΣ Κόρινθος
30/11/1915:00 Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Πανκαμαριακός
30/11/1915:00 Νεμέας Παννεμεατικός - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
30/11/1915:00 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Θύελλα Πετρίου
30/11/1915:00 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - Τενεάτης Αθικίων
 
11η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
7/12/1915:00 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - Ισθμιακός
7/12/1915:00 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Αστέρας Δερβενίου
7/12/1915:00 Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
7/12/1915:00 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - Πανκαμαριακός
7/12/1915:00 Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός - : - ΑΟ Λουτράκι
7/12/1915:00 ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - Παννεμεατικός
7/12/1915:00 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - ΑΟ Zευγολατιού
7/12/1915:00 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
 
12η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
14/12/1915:00 Νεμέας Παννεμεατικός - : - Ελλάς Βέλου
14/12/1915:00 Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - ΣΦΛ Ολυμπιακός
14/12/1915:00 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Πέλοπας Κιάτου
14/12/1915:00 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - ΠΑΣ Κόρινθος
14/12/1915:00 Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - Αστέρας Δερβενίου
14/12/1915:00 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
14/12/1915:00 ΘΩΔΕΙΟ ΑΟ Λουτράκι - : - Θύελλα Πετρίου
14/12/1915:00 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - Τενεάτης Αθικίων
 
13η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
21/12/1915:00 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - Πέλοπας Κιάτου
21/12/1915:00 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - Ισθμιακός
21/12/1915:00 Θώδειο ΣΦΛ Ολυμπιακός - : - Πανκαμαριακός
21/12/1915:00 ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
21/12/1915:00 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Παννεμεατικός
21/12/1915:00 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου - : - ΑΟ Λουτράκι
21/12/1915:00 Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
21/12/1915:00 Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - ΑΟ Zευγολατιού
 
14η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
4/1/2015:00 Θώδειο ΑΟ Λουτράκι - : - Ατρόμητος Χιλιομοδίου
4/1/2015:00 Γαλατακίου Σαρωνικός Γαλατακίου - : - Ελλάς Βέλου
4/1/2015:00 Ζευγολατιού ΑΟ Zευγολατιού - : - Αστέρας Δερβενίου
4/1/2015:00 Γιάννης Στέφας Ισθμιακός - : - Ηρακλής Ξυλοκάστρου
4/1/2015:00 Ξυλοκάστρου Πανκαμαριακός - : - Θύελλα Πετρίου
4/1/2015:00 Νεμέας Παννεμεατικός - : - Θύελλα Κ. Διμηνιού
4/1/2015:00 Στάδιο Κιάτου Πέλοπας Κιάτου - : - ΣΦΛ Ολυμπιακός
4/1/2015:00 ΣΥΝΟΙΚΙΣΜΟΥ ΠΑΣ Κόρινθος - : - Τενεάτης Αθικίων
 
15η Αγωνιστική
Ημερομηνία Γήπεδο Γηπεδούχος   Φιλοξενούμενος
11/1/2015:00 Πετρίου Θύελλα Πετρίου - : - Πέλοπας Κιάτου
11/1/2015:00 Στάδιο Βέλου Ελλάς Βέλου - : - ΠΑΣ Κόρινθος
11/1/2015:00 Κώστας Βυζάς Αστέρας Δερβενίου - : - Πανκαμαριακός
11/1/2015:00 Κιάτου Πλαστικό Θύελλα Κ. Διμηνιού - : - Ισθμιακός
11/1/2015:00 Αθικίων Τενεάτης Αθικίων - : - ΣΦΛ Ολυμπιακός
11/1/2015:00 Ξυλοκάστρου Ηρακλής Ξυλοκάστρου - : - Σαρωνικός Γαλατακίου
11/1/2015:00 Θώδειο ΑΟ Λουτράκι - : - Παννεμεατικός
11/1/2015:00 Χιλιομοδίου Ατρόμητος Χιλιομοδίου - : - ΑΟ Zευγολατιού
Διαβάστηκε 148 φορές

Έκθεση εικόνων

{gallery}13{/gallery}
Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία: Τενεάτης Αθικίων 1-1 Ελλάς Βέλου »

Προσθήκη σχολίου

Σιγουρευτείτε πως έχετε εισάγει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες με το σύμβολο (*). Ο κώδικας HTML δεν επιτρέπεται.

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok